Zaplaťpánbu

 se letos sjedeme ve Svitavách

Sjezd je každoroční akce plná přednášek, workshopů, duchovních programů, koncertů, sportů, ale taky setkání, humoru a skvělých zážitků. Tentokrát se bude konat ve Svitavách od 4. do 6. října 2024A je na co se těšit!
Bližší informace budeme postupně doplňovat. 

Téma

Každý z nás je v něčem dobrý, každému něco opravdu jde. Jak máme nakládat s Božím obdarováním, svěřenými talenty v každodenním životě, při studiu nebo v práci? Ubírají se naše sny, touhy a potřeby seberealizace správným směrem? Kde hledat měřítko úspěchu v životě? A co právo na lenost? Risk je zisk a bez práce nejsou koláče. Ale to přece platí jen do určité míry. 

Program letošního sjezdu ve Svitavách chce dát (nejen) mládežníkům možnost ohledat témata peněz, práce a kariéry, a také to, jak těmito oblastmi prostupuje naše víra.  

Kam před sjezdem?

Zatím se můžeš zapojit do soutěže o sjezdovou píseň!

I letos jsme si pro Vás připravili již tradiční soutěž o sjezdovou píseň, která nás bude provázet na letošním Sjezdu.

Tak zkus do ruky vzít kytaru a třeba z toho vznikne právě ta letošní!

Vítězi bude náležet odpuštění účastnického poplatku, sjezdové triko zdarma a věčná sláva. A to se vyplatí, no ne?


Co už se nám na sjezd nevešlo, ale stojí to za povšimnutí

Petra Priknerová měla na Sjezdu mluvit o právu na lenost, ale bohužel nemůže přijet. Sdílíme tedy aspoň Otevřený večer, který organizoval Brněnský SOM. 

Petra na něm mluvila například o tom, jak pracovat se svými strachy a pocitem viny v nelehké době probíhajících válek.

Záznam z celého večera je ke zhlédnutí online.

Chtěli jsme, aby v panelové diskusi vystoupil i Šimon Keller a mohl promluvit o tom, jaké to je prosadit se dnes ve světě hudby a o životní dráze hudebníka. 

V sobotu, kdy má proběhnout panelová diskuse, ale zrovna hraje na koncertě, tak aspoň sdílíme jejich nedávný rozhovor z Rádia Wave.

Rozhovor je k poslechu pod odkazem tady.